14 березня 2015 року відбулося організаційне зібрання учасників пілотного навчання ? представників промислових підприємств та компаній Запорізького регіону за планом міжнародного проекту TEMPUS ICo-op «Промислове співробітництво та креативна інженерна освіта на основі віддаленого інженерного та віртуального інструментарію».

У заході прийняли участь: помічник ректора з питань міжнародного співробітництва Олександр Андрієнко, провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Лариса Дуйко, викладачі та аспіранти кафедр університету.

Доценти ЗНТУ представили розроблені в рамках проекту дисципліни:

• Системи керування електричними машинами та апаратами (Михайло Поляков, доцент кафедри електричних та електронних апаратів);
  • Якість інформаційних систем (Галина Табунщик, доцент кафедри програмних засобів);
  • Технології та системи віртуальної та віддаленої інженерії (Анжеліка Пархоменко, доцент кафедри програмних засобів);
  • HR-менеджмент на інноваційних підприємствах (Андрій Соколов, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці).

Більш докладна інформація про Робочі програми дисциплін доступна на сайті Бізнес школи ЗНТУ.

Навчатися за запропонованими дисциплінами забажали 30 представників як великих підприємств (ПАТ «Мотор Січ», «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Запоріжкокс»), так і середнього та малого бізнесу.

Навчальний процес буде організовано за допомогою Системи дистанційного навчання ЗНТУ на основі LMS Moodle. За підсумками навчання учасники отримають відповідні Сертифікати.

Анжеліка Пархоменко, доцент кафедри програмних засобів