Ви є тут

Головна

Цього року завзяті футболісти нашого університету знову зійшлися у відчайдушній боротьбі за «Осінній кубок студмістечка 2013». У змаганні з міні-футболу брали участь 6 команд-представників гуртожитків Запорізького національного технічного університету, а саме «Зброд», «Титан», «BMS», «Africa», «Черезос» та «Золотая девятка».

З 8 до 10 жовтня тривав блискавичний груповий етап, який найбільше запам'ятався глядачам завдяки поєдинку «Титан»-«Зброд». Цей матч по праву можна вважати найяскравішим, адже до нього належать найкрасивіші голи цього студентського футбольного сезону. Він завершився із загальним рахунком «5:0» на користь «Титану».

А вже 11 жовтня відбувся фінал «Осіннього кубку студмістечка», куди, звісно, потрапили найсильніші команди: «Титан» та «BMS». Протягом усього матчу панувала напружена атмосфера. Погляди присутніх ні на хвилину не відривалися від гравців на полі. Увесь перший тайм рахунок залишався рівним: «0:0». І лише наприкінці другого тайму гравець «Титану» Антон Потоцький забив блискавичний гол, чим і забезпечив перемогу своїй команді.

Ми поспілкувалися з ініціатором та головним організатором «Кубку студмістечка» головою студради гуртожитку №4 ЗНТУ Іваном Дашко: «Мы проводим этот турнир уже второй год. Только в прошлом году команды играли по схеме «play off», а в этом - был групповой этап с выходом в финал. И на этот раз соревнование оказалось гораздо интереснее, потому что участие в финале зависело не только от победы, но и от количества голов. То есть шансы были у каждого. Хотелось бы поблагодарить профком студентов ЗНТУ за поддержание инициативы, кафедру физической подготовки за предоставленный спортинвентарь и квалифицированное судейство, а также моего помощника Евгения Сокола, которого я бы даже назвал «министром культуры и спорта 4-го общежития», и нашего фотографа Анастасию Мартюк».

Учасників фіналу відзначили почесними грамотами та цінними призами, а переможці отримали і символічний півметровий кубок. Нагороду одержав також найкращий бомбардир «Осіннього кубку студмістечка 2013» гравець команди «BMS» Володимир Міщенко, який за весь турнір забив три красиві голи. Тож, ми приєднуємося до усіх поздоровлень і бажаємо нашим спортсменам успіхів та нових перемог!