Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету Руслан Куликовський відвідали IV міжнародний форум «Людський капітал: навички для майбутнього». Форум проходив в Києві 16 листопада. Головні організатори — наші давні партнери, Національне агентство кваліфікацій.

Обговорення на сесіях форуму допомогли поглибити розуміння процесів акредитації кваліфікаційних центрів, зокрема і в Запорізькій політехніці та коледжах, що створюється для відновлення та покращення якості людського капіталу та розширення можливостей щодо працевлаштування ВПО.

Наша головна мета зосереджена на забезпеченні сприятливих умов для розвитку людського капіталу, національної економіки через насичення ринку праці висококваліфікованими фахівцями шляхом визнання здобутих в Україні та за кордоном професійних кваліфікацій, а також створення можливостей для неперервного розвитку та оновлення знань і навичок, що важливо у сучасному швидкозмінному світі.

Ми прагнемо допомогти людям, які, можливо, втратили документи про освіту, але володіють відповідними професійними навичками або потребують набуття нових компетентностей в експресному режимі за результатами неформальної, інформальної освіти, а також визнання цих навичок кваліфікаційними центрами для працевлаштування на підприємствах Запорізького регіону.

Важливою темою для обговорення під час сесій стала дуальна освіта та принципи її розвитку. Запорізька політехніка вже співпрацює з багатьма підприємствами регіону за тристороннім договором і продовжує напрацьовувати базу корисних рішень для розвитку цієї сфери.

Впевнені, що участь адміністрації університету в таких заходах — показник сталого розвитку освітніх, наукових та громадських ініціатив Національного університету «Запорізька політехніка»!