Німецька програма академічних обмінів DAAD підтримала ініціативу продовження проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) у 2024 році, який реалізується за ініціативи Східно-Баварського університету Амберг-Вайден та НУ «Запорізька політехніка». Цього року до консорціуму також доєдналися Київський національний університет будівництва та архітектури і Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Проєкт передбачає залучення українських студентів до вивчення окремих дисциплін програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден із отриманням сертифікатів міжнародної академічної мобільності. В літньому семестрі, який стартує з 19 березня, студенти та викладачі можуть доєднатися до курсів:

• Алгоритми та структури даних
  • Управління бізнес-процесами
  • Комунікаційні технології
  • Інформаційні системи та бази даних
  • Управління продуктами

Детальна інформація про курси за посиланням

Проєкт передбачатиме проведення заходів для викладачів та адміністративного персоналу: українсько-німецький освітній тиждень, конференція з питань академічної мобільності, воркшоп з використання цифрових технологій у навчальному процесі.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до здобуття сучасних знань, навичок і компетенцій, що відповідають вимогам європейського ринку праці, від фахівців німецьких технологічних компаній та професорів університету.

У разі успішного проходження курсу передбачено отримання сертифіката East Bavarian University Amberg-Weiden із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, компетенцій и навичок, які можливо перезарахувати в НУ «Запорізька політехніка» відповідно до Положення про академічну мобільність.

Мова навчання: англійська.
Реєстрація: до 19 лютого.
Початок навчання: 19 березня.

Проєкт реалізується за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в межах ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis».

Більше інформації про проєкт та форма реєстрації >>

З організаційних питань звертайтесь за адресою k.antoniuk@oth-aw.de або у відділ Міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами.

Проєкти, підтримані DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis»