25 квітня студенти Запорізької політехніки та наших коледжів зустрілися із підприємицею та власницею кав'ярні-кондитерської «Airflow desserts & coffee» Юлією Лекаркіною.

Знайомство та спілкування зі спікеркою відбувалося у сучасному й затишному просторі Туристичного інформаційного центру.

Під час зустрічі Юлія розповіла про свій бізнес-шлях, помилки та труднощі, з якими довелося зіткнутися, а найголовніше — про те натхнення й задоволення, яке отримуєш, коли займаєшся улюбленою справою.

Студенти активно ставили питання і дізналися багато корисного:

• як отримати грант від держави
  • з яких етапів складається ведення успішного бізнесу
  • актуальні проблеми відкриття власної справи у прифронтовому місті
  • корисні поради, які стануть у пригоді молоді
  • філософія власного бізнесу

Дякуємо Юлії Лекаркіній за цінні знання, мотивацію та приємне, дружнє спілкування, а Туристичному інформаційному центру — за гостинність та затишну атмосферу.

Якщо ви є власником малого або середнього бізнесу в м.Запоріжжя і відчуваєте, що готові поділитися досвідом з амбітною студентською молоддю, надихнутися її ініціативами та ідеями — запрошуємо вас виступити спікером проєкту «Бізнес-кава». Ми відкриті до співпраці та партнерства!

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. - Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260