НУ «Запорізька політехніка» та ГО «Соціальна взаємодія» – активні учасники проєкту «Медіадетокс: споживай якісну інформацію».

У його межах було проведено 4 тренінги:

• «Алгоритми поширення інформації в соцмережах, вірусний контент. Безпека та інфогігієна в соцмережах» (07. 06. 2023)
  • «Маніпуляція. Дезінформація. Пропаганда. Деструктивні впливи, зомбування та як із цим боротися (основи фактчеку)» (09. 06. 2023)
  • «Як маніпуляція інформацією призводить до порушень прав людини» (12. 06. 2023)
  • «Фільтрація новинного контенту публічних телеграм-каналів» (15. 06. 2023)

До них долучилися студенти спеціальності «Журналістика», викладачі, журналісти-практики та зацікавлені медіасферою школярі.

Головною метою було навчити споживачів різних видів інформації сприймати її критично. Окрім цього учасники тренінгів навчились розпізнавати наративи російської пропаганди та розуміти, на що вони спрямовані.

Виховуємо медіаграмотних споживачів і розвиваємо критичне мислення разом!