25 березня на базі НУ «Запорізька Політехніка» студенти I курсу кафедри управління фізичною культурою та спортом стали учасниками психологічного тренінгу на тему: «Емоційне кардіо: підвищення сили вольових властивостей для досягнення спортивних вершин».

Тренеркою виступила викладачка кафедри психології Анастасія Гармаш.

Під час тренінгу студенти ознайомилися з теоретичними аспектами самопізнання та саморегуляції емоцій, а саме вони виконували командні вправи, взяли участь у дискусії та рольових іграх.

Ці активності дозволили учасника відчути на практиці важливість управління власним емоційним станом у різних ситуаціях, зокрема і під час тренувального процесу.

Особливу увагу було приділено важливості балансу емоцій та їхнього позитивного впливу на розвиток особистості.

Наприкінці учасники зустрічі поділились враженнями від тренінгу та наголосили на потребі подібних освітньо-практичних заходів.