18-20 березня 2014 року в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася П'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014». Організаторами виставки були: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

Для учасників виставки проводився рейтинговий виставковий конкурс з відзначенням переможців нагородами Гран-Прі.

Свої вагомі інноваційні досягнення презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності з усіх регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови, Узбекистану.

За найвищими показниками рейтингового виставкового конкурсу у напрямках міжнародна діяльність і наукова та науково-технічна діяльність. Почесних нагород Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» та «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» удостоєні 26 навчальних закладів, в тому числі Запорізький національний технічний університет.

У межах виставки відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus 27 навчальних закладів були удостоєні виставкового Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками індексу Гірша у Scopus (h-індекс), в тому числі Запорізький національний технічний університет.

На виставці обговорювалися пріоритетні напрями розвитку вищої освіти, питання подальшого удосконалення діяльності вищих навчальних закладів, презентувалися інноваційні розробки та досягнення. Закордонні учасники виставки презентували досвід співпраці з українськими колегами.

Запорізький національний технічний університет був нагороджений також Дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» є сьогодні найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій.

Директор компанії «Виставковий Світ»
Світлана Володимирівна Рудько

Виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ»
Віталій Васильович Сокол