25-27 жовтня проходить П'ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков.

Виставка представлятиме 236 учасників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії.

Серед учасників: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри, центри професійного розвитку педагогічних працівників, виробники й постачальники засобів навчання.

Для учасників виставки відбулися конкурси «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові досягнення в освіті» й конкурс із 12 тематичних номінацій. На конкурси подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Національний університет «Запорізька політехніка» відзначено почесною нагородою «Лідер інновацій в освіті» та нагороджено золотою медаллю.

Разом до нових перемог!