ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗАКОНОДАВСТВА І КОНСТИТУЦІЙНОЇ ЮСТИЦІЇ
Запрошуємо взяти участь молодих учених, студентів, аспірантів, здобувачів у регіональній науково-практичній конференції «Правова система України в світовому вимірі: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 15.03.2012 р. і пройде в дистанційному форматі. Матеріали конференції будуть опубліковані у форматі збірника наукових статей, розміщеного в електронному вигляді на сайті Центру дослідження проблем законодавства та конституційної юстиції Донецького національного університету.
Заявки на участь приймаються до 15.03.2012 р. на електронну пошту donnu.elf@yandex.ru.
Контактний телефон: (062)3811454
                                    0983140199 (Ольга Григорівна)
                                    0502626417 (Ярослава Сергіївна)
Напрямки роботи конференції:

• Теорія та історія держави і права, філософія права.
  • Конституційне право України та зарубіжних країн, конституційний процес, міжнародне публічне право.
  • Актуальні проблеми державного будівництва та місцевого самоврядування, адміністративне та фінансове право, адміністративний процес, інформаційне право.
  • Цивільне право та процес, господарське право та процес, сімейне право, міжнародне приватне право.
  • Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право.
  • Кримінальний процес та криміналістика.
  • Трудове право та право соціального забезпечення.
  • Земельне, аграрне, екологічне та природо ресурсне право.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Умови участі у конференції:
Термін подачі заявки, надання матеріалів–до 15.03.2012 р.
Для включення тез доповідей у збірник конференції необхідно надіслати:
– Заявку на участь в електронному вигляді
– Тези доповіді в електронному вигляді на електронну пошту.