16 лютого відбулось засідання вченої ради Національного університету «Запорізька політехніка».

Під час заходу обговорили питання, зокрема:

• присвоєння вчених звань професора та доцента;
  • зміни в організаційній структурі;
  • річний фінансовий звіт університету за 2022 рік та затвердження фінансового плану університету на 2023 рік;
  • стан та перспективи розвитку факультету економіки та управління;
  • затвердження ліміту стипендіатів на ІІ семестр 2022-2023 н.р.;
  • внесення змін до Правил призначення соціальних стипендій в Національному університеті «Запорізька політехніка» та викласти їх у новій редакції;
  • рекомендації щодо призначення стипендій Запорізької обласної ради і Запорізької обласної державної адміністрації.

Також відбулось урочисте нагородження працівників університету.

З метою відзначення працівників сфери освіти за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України співробітники отримали грамоти, подяки та нагрудні знаки.

Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «За наукову та освітні досягнення» отримав Юрій Філей.

Грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено Андрія Олійника, Анжеліку Пархоменко, Ірину Рижову та Галину Табунщик.

Подякою Міністерства освіти і науки України було нагороджено Наталю Гончар, Олену Козлову та Юрія Кириченка.

Грамотами районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району за високий професіоналізм, плідну педагогічну роботу, вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів було нагороджено Олену Гвоздєву, Аллу Іванову, Олену Калюжну, Наталю Кас'янок, Олександра Коваленка, Олену Лапкіну, Надію Ніколаєву, Наталію Притулу, Олену Приходько, Ларису Прохорову, Оксану Савєльєву, Поліну Сахно, Оксану Силенко, Таїсію Сичову, Ольгу Стеценко, Єлизавету Фасоль, Людмилу Шило та Ларису Прохорову.

Вікторія Авраменко та Олена Запорожська отримали посвідчення Майстра спорту України.

Пишаємось кожним співробітником рідної альма матер!