Кафедра будівельного виробництва та управління проектами ЗНТУ в рамках співробітництва з будівельним підприємством KNAUF започатковує серію семінарів для студентів будівельників та всіх бажаючих на яких можна ознайомитись із тенденціями та технологіями, які застосовуються у сучасному проектуванні та будівництві.

17.03.2015, 10-00, ауд. 530 – «Сучасні технології «сухого» будівництва в Україні»

23.03.2015, 10-00, ауд. 530 – «Проблема звукоізоляції сучасних будівель та акустика приміщень»

30.03.2015, 10-00, ауд. 530 – «Надбудови та мансарди – нові методи перебудов»

06.04.2015, 10-00, ауд. 530 – «Застосування спеціальних систем KNAUF в облаштуванні приміщень»

Вперше у стінах ЗНТУ 17 березня 2015 року проводився науково-практичний семінар від провідної компанії з виробництва будівельних матеріалів та будівельних систем – КНАУФ.

На цьому семінарі студенти напрямку «Будівництво» та магістри спеціальності «Промислове та цивільне будівництво», що навчаються на кафедрі «Будівельне виробництво та управління проектами» мали можливість ознайомитись із сучасними тенденціями та технологіями, які застосовуються у проектуванні та каркасному будівництві в Україні.

Фірма КНАУФ є провідним виробником будівельних та оздоблювальних матеріалів в Європі. Комплектні системи KНАУФ для виконання внутрішньої обробки приміщень «сухим» способом визнані передовими і успішно застосовуються будівельниками у всьому світі. Придбання високоякісних матеріалів аж ніяк не означає, що обробка буде якісною. Ефективність обробки багато в чому залежить від кваліфікації майстра, його обізнаності в сфері використання матеріалів. Для вирішення цієї проблеми при маркетингових фірмах КНАУФ створені Навчальні центри, що мають спеціалізовані курси, де можна получити відповідну теоретичну і практичну підготовку з будівництва та оздоблення за допомогою матеріалів КНАУФ.

Будемо ради всім бажаючим взяти участь у цих семінарах на яких знайдуть щось цікаве не тільки студенти-будівельники, а і всі інші.

З Повагою,
Кафедра будівельного виробництва