15 червня відбулося засідання Міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді. На заході обговорили результати молодіжних обмінів, відзвітували про проведені проєкти, розповіли про роботу з Асоціацією молодіжних рад, а також окреслили напрями подальшої діяльності.

Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта також взяв участь у заході в ролі почесного гостя. Він наголосив на важливості молодіжного внеску в розвиток Запорізького краю й всієї України та запросив активну молодь до співпраці з нашим університетом. Адже Запорізька політехніка трансформується в осучаснений освітній центр, який завжди готовий стати надійним партнером для зацікавленого ініціативної молоді.

Також відбулося нагородження від Департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради. За значний особистий внесок у розвиток молодіжного руху міста нагороджено голову Студентського самоврядування нашого університету та депутатку міської молодіжної ради Марію Павленко.