18 листопада учні гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка» продовжили навчання з кібербезпеки від Кардіффського університету (Уельс, Велика Британія).

Заняття розпочалося із закріплення матеріалу попереднього уроку, також діти за бажанням мали можливість продемонструвати свої удосконалені програми, які робили минулої суботи. Іван Бадрак розробив свою гру на Python, яка проілюструвала можливість різного типу взаємодії між персонажами гри.

Сьогодні діти навчились розпізнавати закономірності та шаблони розв'язання складних проблем, прокачали своє абстрактне мислення, застосували ці знання та навички до практичних ситуацій.

Аспірантка з кібербезпеки факультету комп'ютерних наук та інформатики Кардіффського університету Ірина Берник підготувала для учнів цікаві головоломки та задачки на кмітливість, які викликали багато запитань та стали темою для дискусій. Завершилося заняття багаторівневою грою на розвиток логічного мислення, у якій потрібно було безпечно перевезти з одного берега річки на інший ковбоя, скаутів, свійських та хижих тварин, роботів і навіть монстриків.

Віримо, що завдяки міжнародній співпраці Запорізької політехніки та Кардіффського університету запорізькі учні розширять свій світогляд та стануть на крок ближче до професії своєї мрії!

On November 18, 2023 young students of the "Carousel of Directions" at the Children and Youth Scientific National University “Zaporizhzhia Polytechnic” continued their Cybersecurity course from Cardiff University (Wales, the United Kingdom of Great Britain and Nothern Ireland).

The class began with the consolidation of the content covered the week before. The participants could demonstrate their improved programs, which they created during their first meeting. Ivan Badrak developed his game in Python and illustrated the possibility of different types of interaction between game characters.

Today, young scientists learned to recognize regularities and patterns in solving complex problems, improved their abstract thinking, and applied their knowledge and skills to practical situations.

Iryna Bernyk, PhD student in Cybersecurity, School of Computer Science and Informatics, Cardiff University, prepared interesting puzzles and brain teasers for the students. That was the basis of an interesting vivid discussion.

The lesson ended with a multi-level game for the development of logical thinking. It was necessary to safely transport cowboys, scouts, domestic and predatory animals, robots and even monsters from one bank of the river to the other.

We believe that thanks to the international cooperation between Zaporizhzhia Polytechnic and Cardiff University, Zaporizhzhia school students will expand their worldview and become one step closer to their dream profession!