Голова вченої ради університету Володимир Бахрушин та Голова студентського самоврядування Марія Павленко взяли участь у 32-й щорічній конференції Європейської асоціації закладів вищої освіти (EURASHE), яка відбулась 8-9 червня у Бухаресті, Румунія.

Оскільки Європейською комісією було визначено, що 2023 рік є Європейським роком навичок (European Year of Skills), тема цьогорічної конференції – «Skills for Europe».

У заході взяли участь понад 150 учасників з 20 країн. Головною метою було висвітлення перспектив розвитку європейської вищої освіти з боку освітянської спільноти, бізнесу та студентських організацій.

Під час секційного засідання представники Запорізької політехніки презентували тему «Тренди професійної вищої освіти в Україні», яка викликала неабиякий інтерес з боку європейської спільноти.

Запорізька політехніка вдячна за потужну дискусію та нові ідеї!