Воєнний стан, спекотна погода і період літніх відпусток не зупиняє інтенсивну спільну роботу благодійних фондів та організацій з працівниками Національного університету «Запорізька політехніка» з облаштування гуртожитків університету, підготовки до нового навчального року і складного опалювального сезону.

Так, працівники студентського містечка університету разом з благодійниками активно працюють над створенням нових більш комфортних місць проживання в гуртожитках університету, в яких наразі окрім студентів мешкає близько 750 внутрішньо-переміщених осіб, зокрема 120 дітей.

За результатами роботи влітку 2023 року у студентському гуртожитку №5 завдяки плідній співпраці з громадською організацією «Проліска», благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшн суппорт сервізес» та Міжнародною організацією з міграції вже виконані роботи з встановлення металопластикових вікон, балконних блоків та дверей загальною кількістю – 57 штук.

Завдяки наданій допомозі в кімнатах гуртожитку №5 встановлено 37 нових ліжок з ортопедичними матрацами, 36 тумб, 16 шаф, 23 столи, 34 табурети та стільці. Нові прасувальні дошки, холодильники. Також безоплатно надано комплекти постільної білизни для потреб переселенців.

Електрики, сантехніки та теслярі гуртожитку отримали набори інструментів та розхідні матеріали (шурупокрути, перфоратори, електролобзики, болгарки, паяльники, труборізи, набори ручного інструменту електрика та сантехніка, захисні окуляри, подовжувачі, бури, саморізи, струбцини, відрізні круги, свердла, пилки для електролобзика, ліску для тримерів, мастило).

У гуртожитку облаштовано кімнату інформаційного простору від ГО «Проліска» з ноутбуками, планшетами, багатофункціональними копіювальними пристроями й Wi-Fi-роутером для колективного користування.

Мешканці гуртожитку, колектив співробітників та адміністрація університету висловлює вдячність за надану благодійну допомогу, що дозволить покращити умови проживання.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki