Вітаємо викладачів НУ «Запорізька політехніка», яких призначили експертами з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок!

Міністерство освіти і науки України затвердило список експертів експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок , що подаються для участі в конкурсах, які проводитиме МОН України, до якого увійшли викладачі Національного університету «Запорізька політехніка».

Експерти за тематичним напрямом «Інформатика та кібернетика»:

• Андрій Олійник — професор кафедри програмних засобів, доктор технічних наук;
  • Сергій Субботін — завідувач кафедри програмних засобів, доктор технічних наук.

Експерти за тематичним напрямом «Загальна фізика»:

• Андрій Коротун — доцент кафедри мікро- та наноелектроніки, кандидат фізико-математичних наук.

Експерти за тематичним напрямом «Матеріалознавство»:

• Михайло Бриков — професор кафедри обладнання і технології зварювального виробництва, доктор технічних наук;
  • Вадим Шаломєєв — проректор з наукової роботи, доктор технічних наук.

Експерти за тематичним напрямом «Енергетика та енергоефективність»:

• Михайло Коцур — доцент кафедри електричних та електронних апаратів, кандидат технічних наук;
  • Дмитро Кулагін — професор кафедри електропостачання промислових підприємств, доктор технічних наук;
  • Дмитро Яримбаш — завідувач кафедри електричних машин, доктор технічних наук;
  • Олена Назарова — доцентка кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок, кандидатка технічних наук.

Експерти за тематичним напрямом «Авіаційно-космічна техніка і транспорт»:

• Дмитро Павленко — професор кафедри технології авіаційних двигунів, доктор технічних наук;
  • Сергій Турпак — завідувач кафедри транспортних технологій, доктор технічних наук.