1. Асатурян, А.Ш. Математическое моделирование температурного поля при силовых ударах [Текст] / А.Ш. Асатурян, В.Е. Ольшанецкий, А.А. Мязин // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. –  2010. – № 1. – С.146-148.
  2. Гребенюк, С.Н. Напряженно-деформированное состояние волокнистых композиционных материалов в условиях вязкоупругого деформирования. [Текст] / С.Н. Гребенюк, Е.Л. Мизерная // Вісник Східноукраїнського національного університету. – 2010. – Вип. 6. – С. 18-24.
  3. Гребенюк, С.Н. Специальные конечные элементы в программном комплексе «МІРЕЛА» [Текст] / С.Н. Гребенюк, Е.Л. Мизерная, Е.С. Решевская, В.М. Тархова // Вестник Херсонского национального технического университета. – 2010. – Вып. 3(39). – С. 132-136.
  4. Коротунова, О.В. Інвестиційне забезпечення інноваційного розвитку підприємств металургійної галузі [Текст] / О.В. Коротунова, Т.В. Пуліна // Економічний простір: Збірник наукових праць.  – Дніпропетровськ: ПДАБА.  – 2010. – № 40. – С. 251-260.
  5. Коротунова, О.В. Нестаціонарне навантаження циліндричної конструкції зі східчастим поперечним перерізом [Текст] / О.В. Коротунова, М.О. Щолокова // Вісник авіадвигунобудування. – 2010. – № 1. – С. 39-43.
  6. Пожуєва, І.С.  Статистичний аналіз міграційних процесів у Запорізькій області [Текст] / І.С. Пожуєва, Т.І. Левицькa // Вісник Запорізького національного ун-ту. – 2010. – №1 (5). – С. 172-178.
  7. Григорьев, С.М. Оптимізація техніко-економічних показників технології виробництва сплаву “СИР” для легування та розкиснення швидкорізальних сталей [Текст] / С.М. Григорьев, Г.А. Шишканова, А.С. Петрищев // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. –  2011. – № 2. – С.24-39.
  8. Коротунова, О.В. Обгрунтування відбору підприємств до складу кластерного об’єднання [Текст] / О.В. Коротунова, Л.О. Кримська, Т.В. Пуліна // Збірник наукових праць. Вісник НТУ «ХПІ». Тематичний випуск: Технічний прогрес і ефективність виробництва. – 2011. – № 1(8). – С. 122-130.
  9. Левада, В.С. Изгиб полубесконечной анизотропной пластины с жестко закрепленным краем, находящейся под действием сосредоточенной нагрузки [Текст] / В.С. Левада, В.К. Хижняк, Т.І. Левицька // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2011. – № 2. – С. 117-119.
  10. Хижняк, В.К.  Изгиб пластины, нагруженной подвижными тепловыми источниками [Текст] / В.К. Хижняк, В.С. Левада, Т.И. Левицкая // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2011. – № 1. – С. 111-114.
  11. Чумаченко, Я.В. О бесконечных системах метода произведения областей для задач рассеяния волн в плоскостных узлах с соединительной полостью прямоугольной формы [Текст] / Я.В. Чумаченко, В.П. Чумаченко // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. – 2011. – №1. –  С.10-14.
  12. Коротунова, О.В. Вплив стану інноваційного потенціалу регіону на розвиток кластерних об’єднань підприємств [Текст] / О.В. Коротунова, Т.В. Пуліна // Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України. – 2012. – Вип. 22.11. – C. 287-297.EIR ZNTU
  13. Левада, В.С.  Изгиб полубесконечной анизотропной пластины с шарнирно-опертым краем, находящейся под действием сосредоточенной нагрузки [Текст] / В.К. Хижняк, В.С. Левада, Т.И. Левицкая // Методи розв’язування прикладних задач механіки де формівного твердого тіла.– 2012, вип. 13. – С. 254-259.
  14. Мастиновський, Ю.В. Ідентифікація поверхневого ушкодження в конструкціях оболонкового типу [Текст] / Ю.В. Мастиновський, Д.І. Анпілогов // Вісник двигунобудування. – 2012. – № 1. – С. 68-72.