Студенти Запорізької політехніки беруть участь у програмі UK-Ukraine R&I twinning grants scheme у Кардіффському університеті, Велика Британія.

Впродовж тижня студенти відвідували заняття з англійської мови за інтенсивною програмою від професорів Кардіффського університету.

Для представників Запорізької політехніки була проведена екскурсія університетом. Вони відвідали спеціалізовані лабораторії школи комп'ютерних наук та інформатики. Студенти ознайомились з технологіями smart house та поспілкувались з фахівцями щодо особливостей і напрямів професійного розвитку у цій галузі.

Також відбулась зустріч нашого студентського самоврядування з представниками студентської ради Кардіффського університету, в межах якої студенти презентували діяльність своїх організацій, а також окреслили подальші кроки у співпраці.