«Те, що обирає більшість, не обов'язково якісне та щось хороше для нас»: студенти Запорізької політехніки вдосконалили навички з медіаграмотності.

20 листопада на базі НУ «Запорізька політехніка» відбувся тренінг з медіаграмотності «Таємниці інформаційного світу».

Спікерками тренінгу стали студентки 4 курсу спеціальності «Економіка» Косіневська Катерина та спеціальності «Журналістика» Юлія Роншина.

Студенти дізналися про стратегії виявлення фейкових новин, навчились виявляти дезінформацію, обговорили ключові аспекти розвитку критичного мислення в інформаційному середовищі.

Учасники також взяли участь у цікавих інтерактивних активностях і розібрали кейси фейкових та маніпулятивних повідомлень.

Тренінг пройшов у межах проєкту ПРООН «Сприяння безпеці людині в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною», що реалізовується за фінансової підтримки уряду Японії.