16-го березня відбувся турнір з баскетболу 3х3.

• Запорізького військового ліцею
  • Петропільського ліцею
  • Гімназії №93
  • Оріхівського КЗ ОЗЗСО «Сузір'я»

Перемогу здобула команда Запорізького військового ліцею. Друге місце посіла команда 93-ї гімназії; третє — команда КЗ ОЗЗСО «Сузір'я».

Найкращим гравцем турніру став капітан команди Запорізького військового ліцею Данило Новицький.

Переможці та учасники отримали нагороди від НУ «Запорізька політехніка». Дякуємо студентському самоврядуванню за організаційну допомогу, а профкому студентів університету — за фінансову підтримку заходу.

Проведення турніру забезпечив оргкомітет у складі викладачів кафедр фізичної культури, олімпійських і неолімпійських видів спорту та управління фізичною культурою та спортом. Арбітром виступив суддя національної категорії з баскетболу Олександр Маслов.

За підготовку команд і організаційну допомогу дякуємо представникам закладів освіти:

• Тетяні Ізотовій, Миколі Стерльнікову, які представляли Запорізький військовий ліцей
  • Юрію Москаленку, Юрію Набоці — вчителям гімназії №93
  • Богдану Четерику — вчителю Петропільського ліцею
  • Вікторії Марич, яка представляла Оріхівський КЗ ОЗЗСО «Сузір'я»

Вітаємо переможців і учасників!

Чекаємо зустрічі з абітурієнтами НУ «Запорізька політехніка» на змаганнях з волейболу 4х4, які відбудуться наступної суботи.

Якщо ти хочеш взяти участь у наступних змаганнях циклу «Абітурієнт-2024», дізнавайся деталі та реєструйся за посиланням >>