23 серпня відбулася обласна культурно-мистецька акція «Мотанка Перемоги», присвячена 32-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

Уже вдруге за ініціативи Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної державної адміністрації комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було проведено цей захід, спрямований на підтримку воїнів Збройних Сил України.

До акції долучилися працівники закладів культури, майстри та творчі об'єднання декоративно-прикладного мистецтва Долинської, Широківської, Малотокмачанської, Гуляйпільської, Кирилівської, Якимівської територіальних громад, Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району та громадської організації «Запорозькі берегині».

З особливою любов'ю та вірою в перемогу дорослі й діти виготовили та передали нашим захисникам і захисницям обереги, сповнені світлою енергетикою, силою природи та незламністю багатьох поколінь українців.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Юрій Малашко привітав учасників свята та поспілкувався з народними умільцями, які презентували унікальні вироби мистецтва, виготовлені власноруч.

Учасники заходу ознайомилися з пересувною виставкою «Історія державного герба України», з якою глядачів знайомив автор, завідувач кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Національного університету «Запорізька політехніка», доктор історичних наук, професор Георгій Шаповалов.

Дякуємо всім, хто долучився!