«Допомагаємо бізнесу ставати більш спроможним, стійким та інноваційним», — зазначають організатори Брокеридж-івенту у Запоріжжі.

1 листопада у Національному університеті «Запорізька політехніка» у змішаному форматі відбувся важливий захід: Брокеридж-івент для інноваторів. Головна мета заходу - розвиток спільних інноваційних проєктів бізнесу, адміністрації міста та науковців, розроблення програм відновлення Запорізького регіону після перемоги України.

Брокеридж-івент організовано Регіональним кластером «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» у межах проєкту ClustersFUNDRAISE разом з Українським кластерним альянсом, НУ «Запорізька політехніка» та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Розпочав зустріч ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він розповів про успішно реалізовані проєкти та нові бачення співпраці. Відмітив великий потенціал запорізьких підприємств, розповів про налагодження нових зв'язків Запорізької політехніки з університетами Любліну та створення Асоціації Азово-чорноморських університетів.

Учасники дискутували та ділились досвідом під час трьох основних тематичних блоків:

• стан та інструменти підтримки регіонального розвитку;
  • проєктні та фінансові можливості для бізнесу;
  • бізнес-кейси та інноваційні рішення підприємств регіону.

Також у межах заходу відкрито Інжиніринговий центр Запорізького кластера ІАМ та урочисто підписано меморандум з нашим університетом.

Брокеридж-івент проводиться в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.