25.04.2016 в ЗНТУ спільно з кафедрою БВУП урочисто відкрили Запорізьке обласне відділення Академії будівництва України. Головою Запорізького територіального відділення було обрано Антипенка Євгена Юрійовича – доктора технічних наук, професора кафедри БВУП; заступником голови обрано Доненка Василя Івановича – доктора технічних наук, професора та завідувача кафедри БВУП.

Під час заходу членами АБУ стали видатні діячі, керівники підприємств міста Запоріжжя: Каменев Олександр Семенович, Жук Андрій Витальевич, Лебедев Олексій Сергійович, Тертишний Віталій Анатолійович, Івко Андрій Володимирович, Іщенко Сергій Іванович. З привітальним словом до новоспечених членів АБУ звернувся ректор ЗНТУ – Бєліков Сергій Борисович.

Головною метою АБУ є об'єднання будівників всієї країни, задля подальшого розвитку України. Діяльність організація направлена на розвиток та вдосконалення будівельної галузі, створення робочих місць для студентів, вирішення проблемних питань будівництва та інших суміжних сфер, пошук і реалізація великих грантів, тощо.

Зокрема, на засіданні було обговорено подальшу співпрацю членів АБУ з кафедрою ЗНТУ БВУП, порушено проблемні питання: енергозберігаючих та енергоефективних технологій у будівництві; проведення науково-практичної конференції з проблем будівництва в місті Запоріжжі; участь у розробці державних будівельних норм; участь в експертизі проектної документації.

Кафедра Будівельного Виробництва
та Управління Проектів