26-27 жовтня викладачі та аспіранти кафедри електричних та електронних апаратів взяли участь у міжнародному симпозіумі «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» SIEMA'2023.

Симпозіум проводився на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та зібрав понад 200 науковців провідних дослідницьких організацій та університетів України, Німеччини, США, Індії та інших країн.

На симпозіумі зроблено 10 пленарних та 118 секційних доповідей. На пленарному засіданні учасників форуму привітав завідувач кафедри електричних та електронних апаратів професор Петро Андрієнко. У засіданнях трьох секцій симпозіуму взяли участь професор Михайло Поляков, доценти Людмила Жорняк, Олексій Афанасьєв, Володимир Василевський та аспіранти кафедри електричних та електронних апаратів Володимир Щусь, Олег Барабан та Віталій Сліпченко, які зробили три доповіді.

Це було змістовне спілкування та корисний обмін досвідом, в межах якого зміцнена співпраця зі спорідненою кафедрою електричних апаратів НТУ «ХПІ».