12 грудня проректор Андрій Іванченко представив НУ «Запорізька політехніка» на заході «Дні сталої енергії в Запоріжжі».

У своїй доповіді «Розвиток тематичних освітніх програм та впровадження заходів у сфері енергоефективності та енергетичного менеджменту в Національному університеті «Запорізька політехніка» він презентував спеціальності та освітні програми, пов'язані з енергетикою, представлені в нашому університеті та звернув увагу на проєкт енергетичної безпеки від USAID, виконавцем якого є НУ «Запорізька політехніка». А також розповів про інші освітньо-наукові проєкти, у яких беруть участь наші студенти та викладачі.

Про залучення підприємств міста Запоріжжя до енергоефективної політики розповів професор, директор кластера «Інженерія-Автоматизація-Машинобудування» Андрій Карпенко.

У межах зустрічі було підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики між Запорізькою міською радою, Запорізькою торгово-промисловою палатою, Національним університетом «Запорізька політехніка», Запорізьким національним університетом, Громадською організацією «Екосенс» (незалежне об'єднання «Рада відновлення Запоріжжя»), Громадською спілкою «Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» та Регіональним представництвом Національної платформи стійкості та згуртованості.

Впевнені, наше співробітництво у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики є початком нової ери енергозабезпечення Запорізької області! Працюємо разом для розвитку держави!