У суботу 16 грудня відбулося перше очне заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Дітей привітали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта та директорка Дитячо-юнацького наукового університету Олена Назарова.

Захід відвідали учні Запорізької гімназії №28, Запорізького академічного ліцею №23, Запорізької гімназії №6, Запорізького колегіуму «Елінт», Запорізької гімназії №60, Запорізької гімназії №63, Запорізького навчально-виховного комплексу №67, Запорізької гімназії № 1 імені Т.Г. Шевченка, Запорізької спеціалізованої школи №100, Дніпроруднівської спеціалізованої школи «Талант».

Школярі занурилися у захопливий світ фізики, власноруч провели цікаві експерименти, зокрема розрахували кількість води, що витікає за рік з несправного крана. Виявилось, що це разючий об'єм, що є вельми неефективним використанням природних ресурсів.

Учні дізналися багато цікавого про розвиток сучасної робототехніки, професій майбутнього, які пов'язані з використанням квадрокоптерів.

Всі учні спробували програмувати політ квадрокоптера, керувати різними видами дронів за допомогою спеціалізованих пультів та, навіть, зі звичайного смартфона.

Для дітей було організовано безпрограшну лотерею з брендованими смаколиками та сувенірами від Запорізької політехніки.

Щира вдячність керівництву університету за підтримку організації гурткових занять для школярів Запорізького регіону, за ініціативність та творчий підхід викладачам та співробітникам Запорізької політехніки Людмилі Гуляєвій, Світлані Донець, Олександру Купченко, заступнику директора Центру НТТМ «Політ» Олексію Пазію та всім дітям за активну участь і зацікавленість!

Двері Запорізької політехніки завжди відкриті для допитливої молоді!