6 грудня на базі представництва Європейської комісії у Бонні (Europa Punk) відбувся семінар на тему «Україна на шляху до Європейського Союзу: виклики для обох сторін».

У роботі семінару взяли участь представники Національного університету «Запорізька політехніка» Анжеліка Пархоменко (доц. каф. програмних засобів), Ганна Засоріна (викл. кафедри економіки та митної справи) та Ілля Пархоменко (студ. каф. програмних засобів).

На семінарі обговорювалися задачі та проблеми інтеграції України в Європейський союз, зокрема в європейський освітній простір. У дискусії взяли участь проф. доктор Екарт Стратеншулте (Eckart Stratenschulte) з Вільного університету Берліна (Free University of Berlin), проф. доктор Іво Бішоф (Ivo Bischoff), студенти та вчені з університету Касселя (University of Kassel).

Студенти, викладачі та дослідники обмінялися контактами задля розвитку подальшої міжнародної співпраці та інтернаціоналізації діяльності європейських та українських вищих навчальних закладів.