22 листопада відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди 123-ої річниці з дня заснування Національного університету «Запорізька політехніка». Їх розпочав ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта з вітальним словом. Він привітав колектив університету з річницею, подякував всім за їх значні внески у розвиток університету, а також розповів про перспективи загальноукраїнської та міжнародної співпраці нашого закладу.

Привітати співробітників та викладачів Запорізької політехніки приїхали заступник голови Обласної державної адміністрації Євген Мироненко, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Гординський, заступник директора департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук та голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий. Усі гості відмітили потужну енергетику колективу Запорізької політехніки та наголосили на важливості й актуальності наших ініціатив.

На зборах було урочисто нагороджено викладачів та співробітників Запорізької політехніки. Вітаємо всіх з річницею! Дякуємо за вашу потужну роботу та вірність рідному університету й регіону!