У межах загальнодержавного проєкту «Місце шани та вдячності», для утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної пам'яті про події російсько-української війни та з метою гідного відзначення подвигу Захисників та Захисниць України в Музеї історії технічного прогресу університету нещодавно було відкрито персональну виставку викладача університету, старшого солдата 92-ї ОМБ ім. Кошового отамана Івана Сірка Володимира Вікторовича Гордійченка.

14 грудня факультет будівництва архітектури та дизайну передав до музею матеріали для вшанування пам'яті Героя — студента 4 курсу кафедри «Дизайн» Ганжина Олега Олександровича, який загинув на фронті у 2022 році. Світла пам'ять хороброму воїну.

У музеї накопичують матеріали щодо участі студентів, викладачів та працівників університету в кровавій російсько-українській війні.

Вічна пам'ять полеглим героям!