26.02.14 р. у Запорізькому національному технічному університеті відбувся тренінг щодо особливостей працевлаштування випускників з числа сиріт у 2014 році. Проведення заходу саме для випускників даної категорії зумовлене тим, що університет постійно вдосконалює програми інклюзивної освіти та сприяє успішній інтеграції сиріт у суспільне життя.

Організаторами виступили: ректорат ЗНТУ, Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ, студентське самоврядування та Запорізька громадська організація «Центр розвитку кар'єри «Професіонали»».

Захід офіційно відкрив ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович, який побажав випускникам успіху та запевнив про подальшу підтримку студентського самоврядування ЗНТУ, Центру сприяння працевлаштуванню.

На тренінгу організатори ознайомили випускників про законодавчу систему розподілу студентів денної форми навчання та нормативно-правовими актами; про отримання студентами з числа сиріт матеріальної допомоги від ВНЗ у зв'язку із працевлаштуванням; надана також консультація з питань оформлення власного резюме; висвітлені основні помилки, які допускають випускники при проходженні співбесіди; також були анонсовані вакансії від потенційних роботодавців; розповсюджений «Інформаційний путівник для студентів та випускників вищих навчальних закладів з питань працевлаштування» та запрошено випускників до участі у ярмарку кар'єри, яка буде проведена в університеті наприкінці квітня поточного року.

Заходи по сприянню працевлаштуванню студентів та випускників університету проводяться на постійній основі і мають на меті створення умов для побудови успішної кар'єри, тож слідкуйте за відповідними анонсами.

Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ