7 квітня 2014 року в Харківському національному університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась церемонія відкриття навчального центру Delcam. На церемонії, в залі вченої ради ХНУМГ імені О.М. Бекетова, були присутні керівництво університету, завідувачі профільних кафедр та студенти. Із вступним словом виступили перший проректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова пан Григорій Васильович Стадник та ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Борисович Бєліков.

З доповіддю про розробки фірми Delcam та співпрацю з підприємствами виступив Генеральний директор Delcam Plc Хью Хамфріс та директор Центру САПР Олег Борисенко (м. Львів). Про співпрацю фірми Delcam з вищими навчальними закладами України та про спільний проект "Передові комп'ютерні технології вузам України" розповів керівник ГНЦ ЗНТУ-Delcam Віталій Юрійович Клименко.

Після доповідей та обговорення відбулося підписання трьох сторонньої угоди між ЗНТУ, ХНУМГ імені О.М. Бекетова, Delcam Plc та передача програмного забезпечення на суму понад 1,8 млн. доларів США.

Таким чином ХНУМГ імені О.М. Бекетова став 25 вузом учасником проекту.