29 серпня за участі благодійного фонду «Право на захист» в третьому гуртожитку Національного університету «Запорізька політехніка» відкрили дитячу кімнату.

На свято були запрошені ректор університету Віктор Грешта, представники благодійного фонду «Право на захист», представники УВКБ ООН в Україні та найменші мешканці гуртожитку.

Ректор від себе особисто та колективу університету подякував благодійному фонду за плідну співпрацю, допомогу та успішну реалізацію багатьох спільних проєктів та зазначив, що вже зараз ми повинні піклуватись про наймолодших мешканців нашої держави.

Малеча в захваті від розважальної програми та подарунків, які на них чекали. Також не менш щасливі й батьки діточок, бо з відкриттям облаштованої дитячої кімнати, діти зможуть проводити свій час з користю, а головне – безпечно.