З 27 по 30 квітня 2012 року в Сумах відбудеться зустріч кращих студентів, аспірантів, молодих науковців та представників молодіжних громадських організацій з України, ближнього та далекого зарубіжжя. Не втратьте шанс прийняти участь у цікавих дискусіях, стратегічних дебатах, обговоренні актуальних проблем сьогодення та відпочити в мальовничих місцях Сумщини.
Мета конференції - зібрати студентів та молодих науковців, які займаються проблемами довкілля та шукають шляхи їх вирішення економічними методами, обговорити найважливіші питання з колегами-дослідниками та виявити нові молодіжні екологічні організації.
Тематика конференції: теоретичні проблеми, практичні аспекти, методологія, приклади кооперації, екологічна освіта, діяльність неурядових організацій.
Напрями конференції:

• Раціональне природокористування та енергозберігаючі технології
  • Механізми досягнення сталого розвитку
  • Розвиток альтернативної енергетики та сталі енергосистеми
  • Інформаційна економіка та основні напрями переходу до сталого розвитку
  • Міжнародні аспекти екологічної політики
  • Формування ринку екологічних послуг
  • Роль екологічної освіти для сталого розвитку
  • Економічне регулювання природоохоронної діяльності
  • Екологія регіонів
  • Екологічна політика землекористування
  • Роль молодіжних НУО на шляху до сталого  розвитку