У вересні-жовтні кваліфікаційні роботи випускників-магістрів і випускників-бакалаврів спеціальності 073 «Менеджмент» взяли участь у всеукраїнських конкурсах, один з яких пройшов у Київському національному університеті технологій та дизайну, інший — у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв'язку в Одесі.

За підсумками засідання конкурсних комісій визначені переможці, серед яких наші випускники.

Диплом II ступеня серед магістрів за спеціальністю «Менеджмент» здобула Валерія Бутко, науковий керівник кваліфікаційної роботи магістра — декан факультету економіки та управління Владислав Корольков. Ця кваліфікаційна робота посіла І місце у внутрішньоуніверситетському турі конкурсу, була рекомендована нашою конкурсною комісією для участі у всеукраїнському етапі, де, зрештою, перемогла.

Диплом III ступеня серед магістрів за спеціалізацією «Менеджмент бізнес-структур» здобув Едуард Тельчаров, науковий керівник кваліфікаційної роботи магістра — декан факультету економіки та управління Владислав Корольков. Кваліфікаційна робота Едуарда також посіла перше місце у внутрішньоуніверситетському турі.

Диплом III ступеня серед бакалаврів за спеціалізацією «Менеджмент бізнес-структур» здобула Ілона Батіг, науковий керівник кваліфікаційної роботи бакалавра — доцентка кафедри менеджменту Ірина Тесленок. Це також кваліфікаційна робота, яка посіла І місце на етапі, що був проведений у нашому університеті.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо наснаги, успіхів та процвітання!