Вітаємо усіх учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Електричні машини та апарати» та бажаємо вам плідного подальшого навчання!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 12-15 березня 2018 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Електричні машини та апарати».

В олімпіаді взяли участь студенти 4 курсу, які представляли 10 вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку за даною та спорідненими спеціальностями. Запорізький національний технічний університет в цьому змаганні був представлений студентами кафедр «Електричні та електронні апарати» та «Електричні машини».

У перший день олімпіади учасникам було запропоновано задачі теоретичного туру, які розв'язувались письмово. У другий день відбувся практичний тур по розв'язанню поставлених задач із використанням ЕОМ.

Тематика конкурсних завдань охоплювала питання, що розглядаються у курсах «Теоретичні основи електротехніки», «Електричні машини», «Електричні апарати», «Автоматизоване проектування електричних машин та апаратів», «Математичне моделювання електричних машин та апаратів», «Автоматизований електропривод» та «Випробування, ремонт і експлуатація електричних машин та апаратів» для спеціальності «Електричні машини та апарати».

Більшість студентів, які брали участь в олімпіаді, показали високий рівень підготовки з дисциплін, на основі яких були складено конкурсні завдання.

На підставі аналізу конкурсних робіт учасників журі олімпіади вирішило нагородити дипломом за III місце в особистому заліку у II турі Всеукраїнської олімпіади «Електричні машини та апарати» студента групи Е-424 Баслика Євгена Олександровича.

Грамоти в особистому заліку за участь у II турі Всеукраїнської олімпіади «Електричні машини та апарати» отримали студенти кафедри «Електричні та електронні апарати» Чепурний Владислав (група Е-414) та Яковенко Роман (група Е-414) та кафедри «Електричні машини» Солодов Владислав (Е-226сп) та Качан Ігор (Е-215сп).