Делегація Запорізької політехніки завітала до Дніпровського національного університету з важливою місією. Наші університети мають спільний погляд щодо стратегії розвитку української освіти, тому 7 вересня ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта та ректор ДНУ Сергій Октовитий підписали меморандум про співпрацю.

Голови університетів вже намітили план майбутніх спільних проєктів. Під час зустрічі Віктор Грешта запросив колег на всеукраїнський форум навичок майбутнього від Запорізької політехніки та Національного агентства з кваліфікацій. Співробітники ДНУ зі свого боку висловили сподівання щодо нових партнерств у науковій сфері.

Студентський актив Запорізької політехніки ознайомився з матеріально-технічною базою ДНУ та відвідав етнічні аудиторії університету, створені студентами-дослідниками культурної спадщини регіону.

Дякуємо за змістовну зустріч, працюймо разом заради Перемоги!