28 лютого до Запорізької політехніки завітали представники спільноти підприємців Board. Це був перший візит учасників Board до університету й ми зробили все, щоб він став незабутнім, а головне — результативним!

Під час зустрічі ректор Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко та професор Андрій Карпенко детально розповіли гостям про наші здобутки, проєкти, ініціативи та сучасний стан освітнього процесу.

Головною темою обговорення стала колаборація бізнесу та освітян для підвищення якості освіти й розвитку практичних навичок студентів з першого курсу.

Для членів Board також було проведено екскурсію Запорізькою політехнікою, під час якої ми продемонстрували усі потужності університету та найсучасніші технології, що використовуються нашими студентами під час навчання.

Впевнені, разом освітяни та підприємці допоможуть молоді побудувати ефективний і збалансований професійний шлях.