Шановні колеги !

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених у заочній формі, яка відбудеться 15 березня 2012 року  Уманському національному університеті садівництва.

До роботи конференції запрошуються викладачі, аспіранти, магістранти, студенти та всі бажаючі молоді науковці.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ
РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Агрономія
2. Лісівництво та садово-паркове
    господарство
3. Харчова промисловість
4. Технічні науки
5. Економіка і підприємництво
6. Менеджмент
7. Загальноосвітні науки
Для участі в роботі конференції необхідно до 20 лютого 2012 року надіслати оргкомітету на електронну адресу рivotbi@rambler.ru:
1. Тези.
2. Окремим файлом дані про авторів: П.І.Б. (повністю), науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи, повна поштова адреса, службовий та домашній телефони або інші засоби зв’язку.
3. Відскановану квитанцію поштового переказу.
Адреса оргкомітету:

20305 Уманський національний університет садівництва, вул. Інститутська, 1, м. Умань, Черкаська область.

Довідки з питань участі в конференції, друкування тез доповідей – Прокопчук Ігор Васильович
тел. +380664048035
е-mail: рivotbi@rambler.ru