Шановні студенти та молоді вчені!

17 лютого 2012р.  в Західнодонбаському інституті економіки і управління  розпочне роботу  Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми реалізації науково-творчого потенціалу молоді: пошуки, перспективи».

Для участі в конференції запрошуються студенти, молоді вчені, науковці вищих навчальних закладів, представники бізнес-сфери та влади.

На конференції передбачається робота за такими напрямками:

1.Проблеми  та перспективи  економічного розвитку,  менеджменту,  бухгалтерського обліку діяльності підприємств
2.Розвиток фінансової системи та її роль в стабілізації економіки регіонів України.
3.Інвестиційно-інноваційний розвиток регіонів України
4.Соціальні, політичні та  лінгвістичні аспекти розвитку сучасного суспільства.
5.Перспективи становлення студентського самоврядування

Учасники заходу забезпечуються  матеріалами конференції: програмою, збірником тез доповідей та довідкою про апробацію результатів дослідження (за потребою).
Розсилка збірника тез доповідей для учасників, які прийматимуть дистанційну участь,    здійснюватиметься з 20 лютого 2012р. за адресою, вказаною  в заявці.

Координатор конференції

від Західнодонбаського інституту

економіки і управління

Вишнякова Ірина Володимирівна, завідувач  кафедрою фінансів
тел. 0563  24 36 80
E-mail: vichnykova@mail.ru

Місце і час проведення конференції

Конференція розпочне роботу
17 лютого 2012р.  о 10-00.
Реєстрація учасників – з 9-ої години.