15-16 листопада у Києві відбувся Всеукраїнський студентський форум «Молодь — для України. Україна — для молоді», який об'єднав понад 70 представників студентських профспілкових організацій провідних закладів вищої освіти країни.

Організатор заходу — Профспілка працівників освіти й науки України за підтримки Інтернаціоналу освіти, Європейського комітету профспілок освіти та ГО «Трудові ініціативи».

У форумі взяла участь очільниця Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка» Марина Зінченко.

Захід відвідали представники профільних міністерств, науковці, закордонні гості — очільники найбільших профспілкових об'єднань з Європи та США, представники національних інституцій та органів влади.

Під час панельних дискусій обговорили низку питань, які зараз є найбільш бентежними для студентської молоді, — роботу під час війни (навчання, волонтерство), стипендіальне забезпечення, реформування освітнього законодавства, ринок праці та перспективи працевлаштування, бачення і роль молоді у відбудові післявоєнної України.

Разом ми будуємо Україну майбутнього!