Ми пропонуємо безліч спеціальностей як технічного, так і гуманітарного спрямування. Ви можете навчатися на денній або заочній формі, особисто сформувати індивідуальну освітню траєкторію та використовувати можливості, які надає дуальна освіта.

Усі наші викладачі є досвідченими фахівцями, які завжди допоможуть не тільки опанувати нові теми, а й зможуть запропонувати вам стратегію розвитку вашого професійного та наукового потенціалу.

А студентське життя в Запорізькій політехніці забезпечить вам класне дозвілля, розвиток організаційних навичок та допоможе знайти чудових друзів.

Сьогодні стартує Вступна кампанія-2023. Приймальна комісія НУ «Запорізька політехніка» готова надати будь-яку підтримку протягом всього терміну її проведення.

Ми допоможемо з такими основними питаннями:

• реєстрація електронних кабінетів
  • розрахунок конкурсного балу
  • подання документів
  • творчий конкурс
  • вступ за спеціальними умовами
  • консультації щодо освітніх програм
  • вступ з тимчасово окупованих територій

Ви зможете скористатись сервісом електронної черги на прийом документів.

Національний університет «Запорізька політехніка» вже чекає на тебе!

Для того, щоб отримати консультацію звертайтесь за телефонами:

Більше інформації шукайте за посиланням: https://pk.zp.edu.ua/