З 30 вересня до 7 жовтня в межах проєкту DILLUGIS 23 в Східно-Баварському університеті Амберг-Вайден проходитиме Українсько-німецький освітній тиждень. У ці дні викладачі провідних українських університетів — партнерів проєкту НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Одеського державного аграрного університету читатимуть свої курси для студентів OTH Amberg-Weiden та українських студентів в гібридному форматі англійською мовою.

Студенти Запорізької політехніки мають можливість долучитись до Українсько-німецького освітнього тижня та взяти участь в інтенсивних курсах наших викладачів онлайн (проф. Надія Шмиголь, доц. Анжеліка Пархоменко, доц. Ольга Гладкова) та викладачів інших ВНЗ.

Серед провідних тем:

• Управління життєвим циклом інновацій та технологій
  • Управління Startup-проєктами
  • Фінансовий менеджмент та стійкі фінанси
  • Вбудовані системи як основа інфраструктури IoT
  • Управління проєктами
  • Інтернет-маркетинг

У разі успішного проходження інтенсивного онлайн-курсу студенти отримають сертифікат Східно-Баварського університету Амберг-Вайден (із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, отриманих

компетенцій й навичок) та зможуть перезарахувати вивчену навчальну дисципліну (курс) відповідно до Положення про академічну мобільність.

Курси проходитимуть щоденно протягом усього періоду, щоб відповідати обсягу повноцінного модуля.

Детальні описи курсів, а також можливість реєстрації можна знайти за посиланням 🔗

Кінцевий термін реєстрації 22 вересня.