ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ "ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ ТА ЕРГОТЕРАПІЯ
БУСОЛ ДАР’Я ВОЛОДИМИРІВНА

"У 2021 році я закінчила бакалавра та магістратуру в Національному університеті «Запорізька політехніка» за напрямом фізична терапія, ерготерапія. Завдяки знанням отриманим в університеті, в мене вийшло успішно реалізувати себе за фахом. Постійна підтримка професорсько-викладацького складу стимулювала мої професійні вміння і надавало творчої наснаги. Наразі я працюю фізичним терапевтом, ерготерапевтом, інструктором-методистом фізичної культури та фахівцем з кінезіотейпування в центрі остеопатії та медицини «Tensegrity». Всім майбутнім студентам я рекомендую вступати до Національного Університету «Запорізька політехніка» на кафедру фізичної терапії та ерготерапії для отримання якісної вищої освіти. Всім теперішнім студентам бажаю успіхів у навчанні та професійного розвитку у житті."

МЕЛЬНИК ГАННА ВІТАЛІЇВНА

"В Національному університеті «Запорізька політехніка» на кафедрі фізічної терапії та ерготерапії у 2023 році я отримала ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія». Враховуючи те, що бакалавра я закінчувала за спеціальністю «Біомедична інженерія», кваліфікований викладацький склад зміг пояснити мені і навчити всього необхідного для опанування на високому рівні знань та навичок необхідних фізичному терапевту.
Зараз я працюю викладачем кафедри Біобезпеки і здоров’я людини КПІ ім. Ігоря Сікорського та науковим консультантом Навчально-інноваційного центру протезування і реабілітації на базі ІПО КПІ ім. Ігоря Сікорського. Набуті під час навчання навички та знання в Національному університеті «Запорізька політехніка» на кафедрі "Фізична терапія та ерготерапія" я використовую під час своєї професійної діяльності та для підтримки та покращення фізичного стану членів своєї родини.
Дуже вдячна висококваліфікованій команді викладачів, які мене навчали і рекомендую майбутнім вступникам обирати саме цей напрям і цю кафедру, адже в реаліях нашого з вами життя набуті знання та навички з фізичної терапії дозволять реалізувати себе в багатьох напрямках."

ГРЕБЕНЮК ЄВГЕНІЯ ЛЕОНІДІВНА

"Ральф Волдо Емерсон казав: «Завжди роби те, чого боїшся». "Так склалось, що в один момент свого життя я вирішила радикально змінити професію та стати майстром масажу. Але окрім бажання та страху потрібно було підґрунтя. Тож шукала ЗВО, в якому зможу отримати якісні знання і практику, і мій вибір впав саме на НУ "Запорізька політехніка".
В 2019 році отримала диплом магістра з фізичної терапії, ерготерапії, і це був важливий етап в моєму професійному розвитку. Вже в 2020 році я заснувала студію масажу, і зараз я не тільки масажист, а й керівник і викладач масажних технік. І з впевненістю можу сказати, що навчання на кафедрі "Фізична терапія та ерготерапія" вагомо вплинуло на моє становлення!
Тож щиро рекомендую всім майбутнім студентам навчання саме в цьому закладі, адже ви отримаєте гідні знання, диплом та сильну базу для свого професійного майбутнього!"