Ні Covid-19, ні повномасштабне вторгнення рф не завадило студентам завершити навчання та здобути корисні навички та нові знання.

5 липня відбулась урочиста церемонія вручення дипломів студентам спеціальностей «Правознавство», «Фізичне виховання» та «Туризм». Усього завершили навчання 112 випускників, з них 7 – з відзнакою.

До привітань долучився ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта. Він наголосив, що завдяки старанням педагогів та батьківському внеску студенти отримали серйозне підґрунтя для подальшого розвитку та продовження навчання в нашому університеті. А також розповів про діяльність нашого студентського самоврядування, міжнародну діяльність та місце НУ «Запорізька політехніка» в екосистемі рідного краю.

Вітаємо випускників з успішним стартом та чекаємо вас в теплій родині Запорізької політехніки.