З 30 вересня до 7 жовтня в межах проєкту DILLUGIS 23 відбудеться українсько-німецький освітній тиждень. Протягом цих днів професори провідних українських університетів НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Одеського державного аграрного університету викладатимуть свої курси для німецьких і міжнародних студентів ОТН Амберг-Вайден та українських студентів.

Дати проведення: 30 вересня – 7 жовтня (приїзд, поселення 29 вересня, від'їзд 8 жовтня).

Місце проведення: м. Вайден, Баварія, Німеччина.

Університет: Східно-Баварський технічний університет, Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden (https://www.oth-aw.de).

Мета: участь в одному з курсів від українських професорів. Силабуси курсів шукай тут 🔗

Курс розрахований на 60 годин. Навчання щодня з 10 години, 3-4 пари на день (субота та неділя включно).

За результатами проходження курсу ви отримаєте сертифікат німецького університету, за яким можна буде перезарахувати курс в рамках академічної мобільності.

Компенсуються такі витрати:

• 350 євро проїзд Україна-Німеччина-Україна (не залежно від витраченої суми)
  • 42 євро х 10 днів добові (в межах яких необхідно буде сплатити за проживання в гуртожитку)

Кількість студентів від кожного українського закладу вищої освіти партнера: 2 студенти.

Вимоги до студентів: високий рівень володіння англійською мовою (бажано не нижче В2), висока вмотивованість та організованість.

Реєстрація за посиланням 🔗