2 грудня ми стали свідками історичних подій у чоловічій спортивній гімнастиці — відбулися Європейські тестові онлайн змагання зі спортивної гімнастики European Men's Artistic Gymnastics!

Це були перші повноформатні онлайн-змагання зі спортивної гімнастики в прямому ефірі, організовані European Gymnastics за підтримки Elevien.

Для суддівства було зібрано колегію з 21 судді найвищого рейтингу з 14 країн Європи. Вони оцінювали 40 найкращих гімнастів світу, зокрема європейських, олімпійських і світових медалістів з 15 країн Європи за допомогою функції суддівства Elevien.

Україну на цих змаганнях представляв студент Національного університету «Запорізька політехніка» — Радомир Стельмах (ФЕУ-913).

У здобутку Радомира 1 золото та 1 одне срібло European MAG Online Test Event:

1 місце — поперечина

2 місце — паралельні бруси

4 місце — кінь-махи

Вітаємо Радомира з прекрасним завершенням спортивного сезону! Бажаємо йому нових перемог, досягнень та безмежного натхнення для досягнення ще більших висот у світі спорту!