8 листопада до Національного університету «Запорізька політехніка» завітали представники британської некорпоративної організації «Casus Pax» на чолі з однією з засновниць та директоркою, докторкою Холлі Танн.

Основна діяльність їх асоціації — це збір, транспортування та доставлення матеріальних засобів відповідно до попередньо встановлених потреб різних організацій таким чином, щоб пом'якшити тиск на нестабільну логістичну мережу.

Колектив Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою з командою «Casus Pax» обговорили важливі питання щодо розвитку співпраці.

Серед них:

• налагодження зв'язків між університетами Великобританії та Запорізькою політехнікою
  • наукова співпраця, зокрема перспективи використання зеленої енергетики, матеріалознавство у медичній сфері та інші напрями
  • розвиток Дитячо-юнацького наукового університету та створення на його базі нових лабораторій
  • освітньо-навчальна діяльність: проведення відкритих лекцій та освітніх проєктів

Важливим аспектом обговорення стала безпекова ситуація в НУ «Запорізька політехніка»: стан бомбосховищ та нагальні потреби для його оснащення.

Тепер наші друзі очікують на конкретні пропозиції щодо розвитку та оновлення університету, адже зможуть виступити посередниками в забезпеченні міжнародної підтримки.

Готові до плідної співпраці!