У 2022 році Національний університет «Запорізька політехніка» традиційно взяв участь у престижних освітніх виставках — XIII міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» й XIV міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті».

Цього року року було понад 450 учасників майже з усіх регіонів України, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Серед учасників заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні центри професійної освіти, заклади професійної, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою, центри професійного розвитку, виробники й постачальники засобів навчання.

Національний університет «Запорізька політехніка» представив на участь у конкурсах 4 роботи, і всі вони отримали найвищу оцінку фахових журі.

В рамках XIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2022» Національний університет «Запорізька політехніка»:

- удостоєний Гран-Прі «Вища освіта України»;

- нагороджений Золотою медаллю в номінації «STEM-проєкт: від ідеї до втілення».

В рамках XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» наш університет отримав:

- Почесну нагороду «Лідер інновацій в освіті»;

- Золоту медаль в номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в цифрової трансформації освіти».