22 грудня 2022 р. о 13 год. 00 хв. в актовій залі розпочнеться у змішаному форматі засідання Конференції трудового колективу.

Делегати конференції трудового колективу беруть участь у засіданні через програму ZOOM, мають іменувати себе у форматі «Ім'я та прізвище» і обов'язково користуватися під час засідання вебкамерою для забезпечення ідентифікації делегата.

Посилання для долучення до відеоконференції делегатам Конференції трудового колективу університету надішле учений секретар університету 20 грудня 2022 р. на офіційні електронні пошти делегатів. Реєстрація починається з моменту отримання посилання на електронну пошту і проводиться не пізніше ніж за 60 хвилин до початку засідання Конференції трудового колективу університету.

Документи Конференції трудового колективу >>

Учений секретар Віктор КУЗЬМІН